Język / language:

Newsletter

Szukaj

Hotel Solar Spa

www.solarspa.pl

Witamy w Hotelu Solar SPA w Szczawnicy.

Nasz hotel jest nowoczesnym i komfortowym obiektem. Posiadamy miejsca noclegowe w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych, pokojach typu studio oraz klimatyzowanych pokojach lux i apartamentach.

 

Najatrakcyjniejsza jest lokalizacja naszego hotelu znajdującego się w samym sercu Szczawnicy - Zdroju pośród zieleni parku uzdrowiskowego zapewni ona Państwu spokojny i komfortowy wypoczynek. Niewielka odległość -200 m, jaka dzieli nasz hotel od centrum Szczawnicy i wyciągu krzesełkowego na Palenicę (4700m tras narciarskich) sprawi, iż Państwa pobyt pozostanie niezapomniany. Oferta nasza skierowana jest do wszystkich chcących miło spędzić czas , poznać piękno Pienin, uprawiać czynny wypoczynek korzystając nie tylko z doskonałych tras narciarskich ale i spacerowych. W kompleksie hotelowym znajduje się park wodny z licznymi atrakcjami.

 

MEDICAL SPA z gabinetem medycyny estetycznej oraz centrum rehabilitacji zapewni Państwu całodobową opiekę medyczną oraz konsultacje lekarzy specjalistów z zakresu balneologii i medycyny fizykalnej, pediatrii oraz medycyny estetycznej .Oferujemy szeroką gamę usług dla wszystkich chcących poprawić stan zdrowia , wygląd oraz komfort psychiczny.

 

W hotelowej restauracji poznacie Państwo smak doskonałych potraw z kuchni regionalnej oraz międzynarodowej a przyjemny klimat kawiarni z drink-barem umili Państwu pobyt w naszym hotelu.

 

Dla małych gości korzystających z wypoczynku z rodzicami proponujemy oprócz spacerów, i wypoczynku kąpiele w basenie oraz korzystanie z pokoju zabaw a w sezonie letnim placu zabaw na świeżym powietrzu. Dzieci pod czujnym okiem hotelowego animatora będą mogły aktywnie spędzić czas poświęcony zabawom i konkursom przygotowywanym na każdy dzień pobytu. Dla małych gości organizujemy również dni tematyczne, podczas których będą mogli zapoznać się z kulturą i tradycjami panującymi w okolicy jak również z pięknym krajobrazem i rozrywkami w zależności od pory roku.Rodzice w tym czasie mogą zrelaksować się w hotelowym spa, parku wodnym, bądź odpocząć przy kawie w hotelowej restauracji.

 

 

 

Solar - Hotel Spa  

34-460 Szczawnica,

ul. Zdrojowa 4

tel. 18 262 17 46

[email protected] 

 

Solar - Hotel Spa  

34-460 Szczawnica,

ul. Zdrojowa 4

tel. 18 262 17 46

[email protected] 


czytaj dalej...
województwo:


miasto:
Partnerzy portalu Tint Tint Futro Film
Wszelkie prawa do zawartości serwisu zastrzeżone
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zawartość merytoryczną informacji o poszczególnych miastach, hotelach, ośrodkach, restauracjach i innych prezentowanych obiektach.