Język / language:

Newsletter

Szukaj

O portalu

Szanowni Państwo,

Multimedialny Portal polskiemiasta.tv to nowatorska forma promocji.
W jednym miejscu, na jednym portalu znajdziecie Państwo informacje multimedialne o miastach, miasteczkach, gminach, ośrodkach wypoczynkowych, atrakcjach turystycznych, miejscach do inwestowania, zabytkach i szlakach turystycznych, a także hotelach, pensjonatach i bazie gastronomicznej w całej Polsce ...i to wszystko w bardzo nowoczesnej audiowizualnej formie.

Oferujemy wizualizacje miast, regionów i obiektów turystyczno-rekreacyjnych.
Portal polskiemiasta.tv będzie najlepiej wypromowanym portalem multimedialnym w Polsce, nie tylko w sieci, ale również w ogólnopolskich i regionalnych stacjach telewizyjnych, rozgłośniach radiowych, prasie oraz na bilboardach w całym kraju.

polskiemiasta.tv to oryginalna wizualizacja poszczególnych regionów w Polsce połączona z łatwą, wręcz intuicyjną obsługą strony.

Internauta ma nie tylko możliwość szybkiego wyszukania i obejrzenia interesujących go informacji, ale również porównania promowanych miast i obiektów.
Na naszym portalu turysta może zaplanować trasę podróży po Polsce z uwzględnieniem największych atrakcji turystycznych, bazy hotelowej i gastronomicznej. To jedyny portal w Polsce na którym znajdziecie Państwo informacje promocyjne zarówno o największych polskich miastach, jak również o miasteczkach, małych gminach i bardzo atrakcyjnych miejscach do których niezbyt często docierają turyści.

polskiemiasta.tv to również nieocenione źródło informacji dla mieszkańców danego regionu, a także dla inwestorów, a nawet wyborców...

Największy polski portal informacyjno-turystyczny tworzony jest przez działającą od 1994 roku Agencję Reklamową Fala Produkcja Telewizyjna i Multimedialna oraz warszawską Firmę Project Film zajmującą się produkcją i postprodukcją materiałów filmowych, spotów reklamowych, a także grafiką komputerową i animacjami 3D. Doświadczenie i profesjonalizm gwarantują Państwu wysoką jakość oferowanego przez nas produktu.


Wirtualny spacer

Proponujemy Państwu również unikalny sposób promocji multimedialnej miasta i gminy – WIRTUALNY SPACER.

Wirtualny Spacer to możliwość poznawania uroków miasta, jego zabytków i najważniejszych atrakcji bez wychodzenia z domu - to doskonała forma atrakcyjnego uzupełnienia Państwa strony www oraz wzbogacenia Profilu Miasta na Portalu Polskie Miasta TV.

Wirtualne Spacery są obecnie oprócz filmów i spotów promocyjnych jedną z najbardziej atrakcyjnych form promocji miast w internecie i nowoczesnych mediach.

Realizujemy także wirtualne spacery po kościołach, muzeach, hotelach, pensjonatach, obiektach sportowych, a także szkołach, uczelniach i firmach.

Koszt realizacji uzależniony jest od liczby panoram, a umieszczenie na portalu polskiemiasta.tv gratisowe w ramach rocznego abonamentu.

Na portalu polskiemiasta.tv zachęcamy Państwa do umieszczania przede wszystkim krótkich filmów promocyjnych.

Jak pokazują przeprowadzone przez nas badania internauci czytają w sieci coraz mniej, natomiast krótkie filmy promocyjne zamieszczone na stronie są chętnie oglądane, przekazują informacje precyzyjnie, a widz ma możliwość obejrzenia miejsc i obiektów w całej Polsce.

Obraz mówi więcej niż słowa, a dobrze zrealizowany film promocyjny wywołuje pozytywne emocje i zachęca do odwiedzenia obiektu, miasta czy regionu. Ilość kliknięć na filmy video w sieci jest ponad 1000% większa w porównaniu z kliknięciami na banery reklamowe.

polskiemiasta.tv to największy filmowy portal promujący miasta w Polsce.

Zapraszamy do współpracy
Partnerzy portalu Tint Tint Futro Film
Wszelkie prawa do zawartości serwisu zastrzeżone
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zawartość merytoryczną informacji o poszczególnych miastach, hotelach, ośrodkach, restauracjach i innych prezentowanych obiektach.